Hakkımızda
KURUMSAL
Hakkımızda
Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2008 yılında hastane caddesinde hizmete açılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi en kısa zamanda gönüllerde umduğu yeri bulmuş ve şuan Kayseri ve çevre illere hitap eder bir konuma gelmiştir. Bu hizmet yolculuğunda bizleri Yalnız bırakmayan tüm dost ve hastalarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.Deneyimli,uzman,güler yüzlü, dinamik kadromuz ve çağdaş donanımlarımızla Kayseri'nin merkezinde ulaşım açısından vatandaşımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.Merkezimiz "özgürce gülümsetmek" anlayışı ile yapılandırılmış,her an kullanıma hazır tam donanımlı ameliyathanesi,oral diagnoz (ağız ve diş muayenesi),periodontoloji (diş eti hastalıkları),ortodonti (çapraşık diş tedavisi),endodonti (kanal tedavisi),protez,Ağız-Diş-Çene Cerrahisi, İmplantoloji, Pedodonti (çocuk diş hekimliği) ve görüntüleme üniteleri ile hastalarına hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Hasta memnuniyeti esası ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla alanında profesyonel,öncü ve lider bir sağlık kuruluşu olmak.Bu nedenle diş hekimliği hizmetlerini ve koruyucu diş hekimliğini en çağdaş ve modern donanımı ve konusunda uzman doktorlarımızla gerçekleştirmek,tedavi standartlarını yükseltip etik değerlerden ödün vermeden toplumun ve hastalarımızın tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayarak sağlıklı ve mutlu gülümseyen insanların sayısını arttırmaktır.

Kalite Politikamız

Diş Merkezi olmanın getirdiği sorumluluğun bilincinden hareketle, Uluslararası standartlar doğrultusunda, tüm çalışanların katılımına dayanan bir kurum kültürü oluşturmak ve önce insan anlayışını temel felsefemiz olarak kabul ederek, ülke şartlarına uygun, yeni ve modern teknolojiyi izleyerek, güler yüzle ve hasta haklarını gözeten ağız ve diş sağlığı konusunda profesyonel hizmet vermektir.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük,
  • Kalite,
  • Kalıcı Güven,
  • İlgi ve Güler yüz,
  • Hoşgörü,
  • Etik kurallara bağlı,
  • Topluma, çevreye, hasta ve yakınlarına saygılı,
  • Paylaşımcı olarak kurumsal değerleri benimsemiş bir merkeziz.
Personelimiz

 
dentalpark
Atatürk Bulvarı No :30 Hastane Cad. Tekden Hastanesi Yanı
Kayseri / TÜRKİYE
F : + 90 352 221 00 39
info@dentalpark.com.tr
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Copyright © Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2016   Web tasarım medyatör